بسیاری از افرادی که قصد خروج از کشور یا ارسال مدارک و رزومه به خارج از کشور را دارند، به دنبال یک دارالترجمه رسمی انگلیسی می باشند تا بتوانند مدارک مد نظر خود را به صورت کاملا امن به انگلیسی ترجمه کنند. با توجه به اهمیت بسیار زیاد ترجمه رسمی آلمانی لازم است که افراد برای ترجمه مدارک خودشان حتما مدارک خود را به یک دارالترجمه رسمی آلمانی که مورد تایید سفارت‌های آلمانی زبان است، بسپارند تا تمامی مراحل مربوط به ترجمه رسمی مدارک به صورت قانونی انجام شود.

مرکز ترجمه رسمی تهران، بالغ بر دو دهه به فعالیت پیوسته و تخصصی در این زمینه پرداخته و توانسته است  افراد بسیاری را به سمت خود جذب نماید.

گروه مرکز ترجمه با بهره‌گیری از با تجربه‌ترین مترجمان و تیم فنی در کوتاه‌ترین زمان امور مربوط به ترجمه مدارک و دریافت تاییدات لازم برای دادگستری و امور خارجه را برای شما دوستان عزیز انجام میدهد، کافی است با شماره‌های درج شده تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

مشاوره رایگان واتس‌اپ با مترجم رسمی

مراحل ترجمه مدارک

اولین مرحله ای که برای ترجمه مدارک به آلمانی انجام می شود، ارسال مدارک مورد نیاز برای ترجمه است. اگر می خواهید که مدرک های مد نظر شما ترجمه شود می بایست که مدرک های مد نظر خود را یا به صورت حضوری و یا از طریق پیک به دارالترجمه تحویل دهید.

همچنین در راستای تسریع امور ترجمه مدارک شما می‌توانید فایل PDF یا تصویر مدرک مورد نظر را از طریق واتس‌اپ دارالترجمه برای مترجمین رسمی ارسال نمائید که کار ترجمه مدارک شما آغاز گردد.

پس از دریافت مدارکی که قرار است ترجمه شوند، مترجم زبان آلمانی شروع به ترجمه مدارک می کند. در این مرحله مترجم موظف است که طبق فرمت قوه قضاییه برای ترجمه مدارک اقدام کند تا مراحل بعدی مربوط به ترجمه مدارک با مشکلی مواجه نشوند.

در مرحله سوم لازم است که مدارک ترجمه شده به همراه اصل آن ها به اداره کل و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه ارسال شود. در این مرحله اداره امور مترجمان رسمی قوه قضاییه موظف است که مدارک ارسال شده توسط مترجم را بررسی کند و در صورت مورد تایید بودن آن ها را تایید کند.

بعد از اینکه مراحل تایید اداره امور مترجمان قوه قضاییه انجام شد، مدارک ترجمه شده مشتری به او تحویل داده می شود.

هزینه‌های ترجمه رسمی

تمامی هزینه‌های ترجمه رسمی در مرکز ترجمه طبق تعرفه رسمی مصوبه کانون مترجمان رسمی ایران میباشد.

واتس‌اپ مترجمین رسمی
تماس با کارشناسان دارالترجمه
ارتباط با دارالترجمه